Bieganie a utrata wagi

jak nie chce schudnąć to takie bieganie "monotonne" (dla mnie ciekawe) jest na plus?

Chcąc utrzymać stałą masę ciała należy spożywać dokładnie tyle energii (kcal) ile się potrzebuję, tzw. bilans kaloryczny zerowy. Rodzaj wysiłku jest bez znaczenia w tym przypadku. Jeżeli regularnie tracisz kilogramy oznacza to, że jesz zbyt mało w ciągu dnia.
Pozdrawiam