Biegunka od tygodnia

Witam! Właśnie rozpoczynam 14 tydzień ciąży, a od tygodnia mam biegunkę. Zgodnie z zaleceniem lekarza rodzinnego stosuję leekkostrawną dietę, przyjmuję probiotyk i oczywiście dużo piję - niestety biegunka trwa bez zmian, a w łazience przez nią ląduję ok 10 razy dziennie... Czy mama nadal czekać z nadzieją, że minie, czy mogę przyjąć jakiś lek np. Smecte?

Witam, tak długo trwająca biegunka w trakcie ciąży wymaga leczenia pod kontrolą lekarza. To co Pani może sama zrobić w międzyczasie to stosowanie produktów nawadniających jak Salhydron i preparatów bakteryjnych (Lacidofil, Enterol)