Biegunka od tygodnia u 6-miesięcznego dziecka

witam,moja 6-o miesieczna corka ma biegunke od tygodnia.bylismy u pediatry w czwartek, pediatra przepisal smecte,lacidofil i orsalit.dzis popoludniu corka miala goraczke 39,5 stopni.podalam panadol- goraczka spadla.wieczorem corka miala drgawki przez godzine czasu,teraz zasnela.co powinnam zrobic,czy jechac do szpitala?

Milena Lubowicz

Jeżeli tak małe dziecko ma biegunkę przez tydzień, a Pani nie widzi poprawy, do tego drgawki (chociaż mogły być to dreszcze gorączkowe) to radziłabym od razu udać się do szpitala lub nocnej pomocy lekarskiej, gdyż dziecko powinno być zbadane pod kątem odwodnienia.
Pozdrawiam