Biegunka po każdym posiłku i bulgotanie w brzuchu

Od prawie 4 tygodni mam biegunkę załatwiam się prawie po każdym posiłku, w jamie brzusznej czuje bulgotanie, po lewej stronie zaraz pod żebrami mam dziwną ciemną plamę i w tym miejscu czuje czasem ból, nie wiem czy ma to coś wspólnego ale ćwiczę czasem na siłowni i któregoś dnia po intensywnym podciąganiu, miałem wrażenie jak by coś pękło mi w jamie brzusznej dokładnie w tym miejscu gdzie jest plama

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się gastrologa. Prawdopodobnie jest to związane z syndromem jelita wrażliwego.