Biegunki i osłabienie

Zaczęło sie wszystko od powazej grypy zołądkowej.pozniej przez kilka miesiecy było ok. Ale nagle zaczeło sie ze mna cos dziac.Przede wszystkim problemy z żołądkiem.To nie był bol zołądka tylko czeste zaparcia zadziej biegunki.uczucie wychodzenia z siebie i nieobecnosci.cały czas mam wrazenie ze na cos jestem chora .mam strasznie słabe łydki i dłonie.jestem osłabiona czesto płaczesprawdzam na internecie co mi jest codziennie jesem chora na cos innego kiedy sie denerwuje mam zaparcia i robie kupe

Milena Lubowicz

Wyżej wymienione objawy wymagają wizyty u lekarz w POZ oraz wykonania podstawowych badań z krwi. Należy wziąć też pod uwagę podłoże psychologiczne dolegliwości.
Pozdrawiam