Biegunki i silny ból brzucha przy refluksie żołądka

witam.zdiagnozowano u mnie refluks z żołądka,śluzówka nad wpustem w stanie zapalnym.stosuje lek:emanera40mg plus dieta.Niepokoją mnie biegunki które mnie męczą od jakiegoś czasu. co któryś dzień, 2 czy 3 pojawia się u mnie nagle silny ból brzucha-na środku, czuje że mi coś tam bulgocze, "jeździ" po jelitach (chyba jelitach) i zaraz mam luźne stolce. ostatnie dwa razy ból pojawił się w nocy. natomiast wcześniej zdarzały się również w dzień, czasem zaraz po tym jak coś zjadłam.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji proponuję udać się do gastrologa. Warto wykonać badania dodatkowe.