Biegunki z dużą ilością śluzu, częste wizyty w toalecie i uczucie niepełnego wypróżnienia a problemy z wątrobą lub trzustką

Witam serdecznie, mam biegunki z dużą ilością śluzu oraz rzadko z domieszką krwi. Śluzu jest dużo. Przeważnie chodzę kilka razy dziennie do kilkunastu do WC. Badania ogólne mam w normie, stanu zapalnego nie ma przy badaniu krwi. Cały czas mam uczucie niepełnego wypróżnienia. Mam uczucie jak bym miał podrażniony zwieracz albo jakąś małą rane w środku. Czy to może być wątroba lub trzustka? Hemoroidy? Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować... co To może być? pozdrawiam serdecznie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym wizytę u gastrologa ewentualnie proktologa. Oczywiście mogą być to problemy dotyczące wymienionych narządów.