Bladość i sińce pod oczami u dziecka

Moj synek zrobil sie na buzi blady i since pod oczami. dwa tygodnie nie byl na dworze bo byl chory. badania krwi i moczu ok tylko ob 30 lekarz powiedzial ze po infekcji to normalne. ale czemu ma taka buzie blada i te since????

Witam. Proponowałbym obserwację przez następny tydzień (również zadbanie o odpowiednie odżywianie). Jeśli obnjawy nie minąkonsultacja u lekarza