Błagam! POMOCY! Nie wiem, co mi jest!

Witam. Mam bardzo ogromny problem i boję się, że to chodzi o moją psychikę... Od dłuższego czasu mam jakieś takie dziwne zawroty głowy, czuję się jak we śnie, mam takie ataki gorąca i duszności, cały czas o czymś myślę i najgorzej jest wtedy, jak chcę zasnąć i w nocy... PROSZĘ, POMOCY! Zapisałem się do lekarza rodzinnego, ale nie wiem, czy coś mi pomoże na to... :((

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam!

Opisane przez Pana objawy mogą mieć bardzo wiele przyczyn. Jednak podał Pan zbyt mało informacji na swój temat oraz na temat swoich objawów, abym mogła zasugerować konkretny problem. Myślę, że wizyta u lekarza rodzinnego jest dobrym pomysłem, choć zachęcałabym Pana do umówienia się również z lekarzem psychiatrą, np. w poradni zdrowia psychicznego (nie jest tam wymagane skierowanie) w celu wykluczenia np. zaburzeń lękowych, które mogą powodować podobne do opisanych objawy.

Pozdrawiam.