Blizna serca u 63-letniej osoby

Jakie są szanse na normalne funkcjonowanie po rozpoznaniu : Blizna po MI ś.dolnej serca - Q z ujemnymi T w III i a VF.Cechy przebytego MI s.tylnej - wysokie R V-2-3. PQ-N.Cechy HLV.Poj EXV.

Prosze sie nie denerowac to jest tylko opis ekg , wazny jest ogolny stan pana serca , jego wydolnosc w badaniue cho i pana objawy kliniczne. Przebyty zawal serca to nie koniec swiata , przy dobrej kontroli mozna normalnie funkcjonowac