Błona śluzowa dna trzonu i antrium plamiście zarumieniona

Prosze o diagnoze mojego badania gastroskopii. Przełyk zarumieniony linia Z na dł 3cm od lini zebow. Błona sluzowa dna trzonu i antrium plamiscie zarumieniona rozpulchniona o wzmozonym poletkowaniu z licznymi aftami w antrum w opuszce dwunastnicy zmiany zapalne.W cz.pozaopuszkowej blona sluzowa z nadmiernie przeladowanymi zlogami tluszczowymi. Pobrano wycinki do badania hp

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wynik należy skonsultować z lekarzem prowadzącym, który odniesie go do Pani stanu zdrowia i zdecyduje o dalszym postępowaniu.