Ból barku i zmiany o charakterze meta w wyniku RTG
witam Obecnie strasznie boli mnie bark, miałam robione RTG i wyszły zmiany o charakterze meta . Miałam zrobione USG ,RTG klatki piersiowej ,CRP i morfologie , wszystko jest w porządku to z skąd te zmiany?powiedziano mi że są to ubytki w kości czy to nowotwór czy może to być od ostporozy albo od noszenia ciężkiej torby a jal nie to co może oznaczać?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Zmiany o charakterze ''meta'' to zmiany przerzutowe, nowotworowe. W tym przypadku nie wykryto jednak żadnego pierwotnego ogniska nowotworowego. Koniecznie jest poszerzenie diagnostyki.