Ból barku przez 7 lat po urazie

Witam od 7 mam wybity czy przestawiony bark do przodu,jeden koleś w szkole uderzył mnie w ramię, pamiętam, że mocno bolało (miałem 13 więc jakoś o tym nie myślałem, że coś się stało) bólu takiego już nie odczywałem mam tylko takie czucie jak ręka się przekręca jest jeszcze tak, że kość zmienia położenie to jakby obcierała się o żyłę.Zaczęło mnie teraz boleć.Przestawić to teraz raczej nie ma opcji bo już chyba się zrosło.Czy coś można w ogóle z tym zrobić aby nie odczuwał bólu?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ortopedy oraz wykonać badanie obrazowe RTG.