Ból bioder, drętwienie szyi i wysokie ciśnienie a zwyrodnienie kręgów szyjnych
dzień dobry mam od 3 lat mam zwyrodnienia uczęszczam na rehabilitacje to tylko troszeczkę mię pomaga neurolog przepisywał mi leki nie czy ja mogę powtórzyć banana TG MR czy mi lekarz wypisze orzeczenie że choruje na to mam też skierowanie do neurologa bo urząd pracy chce takie orzeczenie że choruje proszę mi pomoc dopowiedzieć co mam zrobić czekam i bardzo dziękuje mam bule bioder i jak chodzę odrętwienie szyj tyłu boli mię jak ruszam nią aż promieniuje mam wysokie ciśnienie proszę mi pomoc?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Proszę zgłosić się lekarza, który rozpoznał chorobę u Pani by otrzymać odpowiednie zaświadczenie. Skierowanie na badanie może Pani uzyskać zarówno u swojego neurologa jak i u lekarza rodzinnego.