Ból bioder, wysokie ciśnienie i drętwienie szyi a powtórzenie badań
dzień dobry mam od 3 lat mam zwyrodnienia uczęszczam na rehabilitacje to tylko troszeczkę mię pomaga neurolog przepisywał mi leki nie czy ja mogę powtórzyć banana TG MR czy mi lekarz wypisze orzeczenie że choruje na to mam też skierowanie do neurologa bo urząd pracy chce takie orzeczenie że choruje proszę mi pomoc dopowiedzieć co mam zrobić czekam i bardzo dziękuje mam bule bioder i jak chodzę odrętwienie szyj tyłu boli mię jak ruszam nią aż promieniuje mam wysokie ciśnienie proszę mi pomoc?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Niestety nie mogę odpowiedzieć precyzyjnie na to pytanie. Oczywiście zaświadczenie o chorobie może Pan uzyskać bez problemu, teoretycznie skierowanie na badanie także. Nie mniej jednak zależy to od lekarza.