Ból brzucha a dieta mamy karmiącej

Czy herbata dla mam karmiących piersią usprawnieni pracę jelit 2.5 miesięcznej córki czy pobudzi większą produkcję mleka bo ja swojego mam dość. Ponadto podać jej wodę do picia surową źródlana niskozmineralizowana czy przegotowaną. Jakie warzywa i owoce jeść aby jej ulżyć

Milena Lubowicz

Herbatki dla mam raczej mają za zadanie pobudzić laktację. Do picia dziecku nie należy podawać surowej wody tylko przegotowaną niskozmineralizowaną. Proszę jeść jabłka, gruszki, suszone śliwki.
Pozdrawiam