Ból brzucha a nadżerka na żołądku

Chciałbym przedstawić swój problem, od jakiegoś roku zaczeły się, silny kłujący ból brzucha, udałem się do lekarza rodzinnego, powiedział że to nadżerka na żołądku.. dodam że właśnie bóle najczęsciej nasilają się wiosną i jesienią. robiłem nie dawno badania, wszystko w normie. Moje problemy zaczeły się znowu około tygodnia temu, silny właśnie kłujący ból brzucha , najczęściej 1-2 godz po posiłku, wcześniej zdażały się jeszcze wzdęcia i dodam że mam silny ból głowy od strony karku.PROSZĘ O POMOC

Marta Mielniczuk

Witam,
Pana objawy mogą wskazywać na nadżerki żołądka lub chorobę wrzodową żołądka. Wyjaśnienie tego stanu będzie możliwe po przeprowadzeniu badania gastroskopowego. Pozdrawiam