Ból brzucha a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

witam i mam 24 lata ,ost mialam okres 28lipca ,trwa on 5 dni i 1 sierpnia w ost dzien okresu kochalam sie dwa razy z chlopakie bez zabezp i wytrysk byl dwa razy w srodku ,robilam test 3 razy pierwszy2 tyg negatywny drugi blada kreska i dzis negatywny ,okres mialam teraz dostac w poniedzialek tj,26 sierpien a dzien przed czyli w niedziele 25.08 byl wytrysk dalej do srodka ,okres spoznia mi sie 3 dni ale boli mnie strasznie brzuch jakbym miala dostac.czy moge byc w ciazy
24 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli regularnie Pani miesiączkuje tj co 28dni to dni płodne wypadały w tym przypadku od 8.08 do 15.08. Stosunek bez zabezpieczenia w tym czasie predysponuje do zajścia w ciążę. Nie mogę jednak wykluczyć zapłodnienia w wyniku wytrysku w dniach w okolicy w/w. Proponuję ponownie wykonać test ciążowy z założeniem iż minęło 14 dni od podejrzewanego stosunku. Można także wykonać próbę w dniu spodziewanego okresu. Polecam także wizytę u ginekologa.