Ból brzucha i biały, gęsty śluz a możliwość zajścia w ciążę

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy istnieje szansa zajścia w ciążę w danej sytuacji: otóż 13 lipca dostałam okresu dwa dni po miesiączce kochałam się dwa razy z mężem bez zabezpieczenia i skończył we mnie. Cykle mam nieregularne (32-37 dni), od wczoraj boli mnie brzuch jak na owulację jednak nie mam śluzu płodnego, wręcz przeciwnie pojawił się skąpy, biały, gęsty z niewielką ilością "grudek" jest jednak bezzapachowy i nic mnie nie swędzi ani piecze. Czy jest szansa, ze doszło do zaplodnienia?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to bardzo możliwe. Sugerowałbym wykonać test ciążowy po upływie 14 dni od daty stosunku.