Ból brzucha i dyskopatia prawostronna
witam serdecznie, mam na imię Marta, proszę o poradę. Od 1,5 m-ca borykam się z bólem po prawej stronie brzucha. Leżałam w szpitalu z podejrzeniem wyrostka robaczkowego jednak został wykluczony, mam dyskopatię prawostronno, ból w pachwinie i cierpnięcie nogi. przy ucisku nie odczuwam bólu, mam bolące powiększone węzły w pachwinie, ginekologicznie bez zmian, nie nasila się po posiłku apetyt mam dobry, wypróżniam się codzennie, usg jamy brzusznej było ok. Dodam, że dużo ćwiczyłam na hula hop.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. W związku z cierpnącymi kończynami warto wykonać badania obrazujące wydolności układu krążenia. Dyskopatia może niestety dokładać swoje ''trzy grosze'' pod kątem dolegliwości bólowych.