Ból brzucha i jego powiększenie

Dzień dobry. Mam 17 lat. Od paru dni czuję ból w brzuchu, nie potrafię jednak dokładnie powiedzieć gdzie bo czuje że cały brzuch mnie boli. Wydaje mi się że jest też troszkę powiększony. Ból trwa kilka minut i ustaje pojawia się za chwile. Miałam też gorączkę, ale przeszła mi po 3 dniach. Pomagałam także w remoncie i nosiłam ciężkie rzeczy. Czuje się tak jakbym nie miała apetytu, ale jak coś zjem to nie czuje się niedobrze. Nie mam wymiotów nudności biegunek... Jednak bardzo się boje. Co to jest
KOBIETA, 17 LAT ponad rok temu

Zalety gastroskopii

Gastroskopia to badanie, które pomaga wykryć schorzenia układu pokarmowego. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są zalety tego badania. Na ten temat wypowiada się lek. Marcin Radkowski.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. jednoznaczne określenie przyczyny nie jest możliwe przez internet. Przekracza to możliwości naszego serwisu. Proponuję jednak aby udała się Pani do lekarza by ten mógł wykonać bezpośrednie badanie. Powodów dolegliwości bólowych w obrębie jamy brzuszne może być wiele. Często stany zapalne narządów w obrębie jamy brzusznej mogą dawać podobne dolegliwości bólowe. Wspominała Pani o podnoszeniu cięższych przedmiotów stąd też nie można wykluczyć przepukliny. Być może objawy jakie Pani podaje są wyznacznikiem zbliżającej się menstruacji. Wszystko to może wykluczyć lub potwierdzić lekarz po przeprowadzeniu badania przedmiotowego i badań dodatkowych.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty