Ból brzucha i mięśni

Od dwoch dni czuję ogólna boleść brzucha, bardzo mi się odbija, raczej nie wymiotuję (tylko raz), nie mam biegunki, wręcz odwrotnie. Czuje jakby wszystko mnie bolało, kości, jak przy grypie. Nie wiem co mi jest, bardzo się martwię tym faktem.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja ze swoim lekarzem. Wskazane jest wykonanie USG jamy brzusznej.