Ból brzucha i pleców a kamica nerkowa

Mam stwierdzona kamice nerkowa.Kamienie o sr.do 6 mm w obu nerkach.Po badaniu usg jamy brzusznej oprucz tego wszystko dobrze.Od kilku dni boli mnie brzuch i plecy po lewej stronie.Przy polozeniu sie na lewym boku mam mdlosci.Czy to moze byc zwiazane z kamieniami ?Dziekuje za odpowiedz.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może to być związane z kamicą. Proszę szczególnie dbać o nawodnienie [przynajmniej 2-3 l na dobę]. Pozdrawiam.