Ból brzucha i powiększony prawy płat wątroby

Od kilku lat ma potworn bóle brzucha po prawej str pępka ku górze a rano to jest najgorzej nie mogę jeść chudne tak się czuje jakby coś mi blokowalo mam wzdęcia odbijania masakra badania noc nie wykazały oprócz powieksxonego prawego płata wątroby oraz bloko żółciowego które nie zawsze jest widoczne proszę mi podpowiedzieć co mam robić ja tak żyć dłużej nie mogę nie chce nie mam już sił pozdrawiam

Małgorzata Panek

Czy podczas odbijania ma Pani wrażenie kwaśnego smaku (zgagę)? Czy bóle związane są z jakimiś potrawami? Czy zdiagnozowano u Pani kamicę pęcherzyka żółciowego? Należałoby wykonać badanie USG jamy brzusznej. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam