Ból brzucha i złe samopoczucie podczas zażywania tabletek antykoncepcyjnych

Witam, Miesiąc temu pierwszy raz zaczęłam stosować plastry antykoncepcyjne po odklejeniu trzeciego plastra nie wstąpiło krwawienie. Strasznie boli mnie brzuch i źle się czuję, nigdy nie występowały u mnie podobne objawy przy zażywaniu tabletek antykoncepcyjnych. Nie wiem co może być powodem złego samopoczucia.
KOBIETA ponad rok temu

poczekaj pierwsze 3 miesiące organizm przyzwyczaj się do antykoncepcji, jeżeli będziesz się żle czuła idż do ginekologa po inny środek antykoncepcyjny