Ból brzucha po ćwiczeniach na siłowni a podejrzenie przepukliny pachwinowej

Witam, po ćwiczeniach na siłowni boli mnie bardzo nieprzyjemnie, przytłaczająco po lewej stronie brzucha w okolicy najniżej położonego żebra. Wydaje mi się, że także mam po siłowni wzdęcia. Czy to może być efekt prawej przepukliny pachwinowej? Czasem czuję w prawej pachwinie dyskomfort. Robiłem badanie usg jamy brzusznej i ono nie wykazało przepukliny. Czy warto, żebym zrobił bardziej specjalistyczne badania w tym kierunku? Czego ten ból (i chyba wzdęcia) może być przyczyną?

Bez zbadania Pana na odległość W-wa-Mosina - nie jestem w stanie odpowiedzieć! Proponuję zgłosić się do najbliższego dobrego chirurga!!! zż