Ból brzucha po kolacji i odbijanie się u 25-latki

po pożywnej kolacji na ok 2-3 godzin przed położeniem się do snu boli mnie bardzo brzuch, występuje również u mnie tak jakby zapowietrzenie, dosyć mocno chce mi się bekać, dopóki nie "od beknę" nie mogę zasnąć. Na dodatek często czuje, po upływie więcej niż 3-4 godz co zjadłam wcześniej( odbija mi się tym) Częściej występuje to w okolicach miesiączki. Co to może być?

Mikołaj Cyganok

Witam! Opisywane objawy dyspeptyczne mogą mieć wiele przyczyn. Sugeruję zatem udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który odpowiednio pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-terapeutycznym.