Ból brzucha po lewej stronie i w okolicach pępka

Witam, napisałem dziś o swoich dolegliwościach i morfologi krwi. Chciałbym dodać że w kale znajdują się niestrawione resztki miąższu jabłek. Co może być przyczyną - morfologia, testy wątrobowe, l-amylaza w surowic, glukoza we krwi etc. Wszystko w normie. Dodam, że często chodzę do toalety, ale stolec jest bardzo mały. Proszę o pomoc. Ból brzucha lokalizacja - lewa strona, bardzo różnie w okolicy pępka, niekiedy niżej.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Niestrawione resztki jabłek w kale to często norma. Jeśli chodzi o Pana dolegliwości to wymagane jest wykonanie badań w kierunku chorób organicznych przewodu pokarmowego. W tym celu sugeruję konsultację u gastrologa, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.