Ból brzucha po lewej stronie na dole u 6-latka

Witam mam 6 letniego synka który miesiac temu skarzył sie na silny ból brzuszka po lewej stronie na dole, któremu towazyszyła goraczka 38. pojechalismy do szpitala dziecko po oddaniu stolca i gazów powiedziało ze ból złagodniał a lekarz wysłał nas do domu. Niestety znowu boli go brzuszek w tym samym miejscu i nie wiem co to moze byc i czy spowodowane. Prosze o porade. Monika

Milena Lubowicz

Niestety bez zbadania dziecka nie odpowiem na zadanie pytanie, a być może nawet konieczne są badania dodatkowe. Proszę udać się z dzieckiem do lekarza, gdyż ból brzucha może być poważnym objawem.
Pozdrawiam