Ból brzucha po usunięciu polipów

Dzien dobry.Tydzien temu mialam usuniete dwa polipy wlasnie czekam na wynik.Prosze mi powiedziec dlaczego w dalszym ciagu boli mnie brzuch w dolnej czesci czy to sa jakies powiklania czy tak ma byc po tym zabiegu.Przychodza mi rozne mysli do glowy.Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to możliwe w tydzień po zbiegu, choć nie częste. Wskazana konsultacja z chirurgiem.