Ból brzucha pod pępkiem 13 miesięcy po porodzie

Witam . Jestem 13miesiecy po porodzie przez cc . Moim problemem a raczej niepokój dotyczy bólu brzucha . Bol odczuwam w środku zaraz pod pępkiem , kieruje sie ten ból pod brzuchem i kończy sie na pupie(odbycie). To jest straszny bol i wtedy ledwo sie mi poruszać bo jak probuje wstać i chodzic to czuje jakby mnie rozrywalo w środku . Dopiero po 20minutach bol ustaje . Zdążą mi sie to 2-3razy na tydzień . Proszę o jakąś rade . Z góry dziekuje

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wskazane jest wykonanie USG jamy brzusznej i USG narządu rodnego transwaginalne. Wynik należy skonsultować z ginekologiem.