Ból brzucha u 6-latka

WITAM. 6 LETNI SYN MA OD WCZORAJ WIECZÓR BÓLE BRZUCHA I O 23 GORĄCZKA 38,6. PODAŁAM NUROFEN FORTE . RANO GORĄCZKA 38,1. PIJE DUZO BO TEGO PILNUJE. APETYT MA .ZJADŁ BUŁECZKE Z DZEMEM , BANANA I HERBATKE. TERAZ O 12 ZNOWU MÓWI ZE GO BOLI I JEST GŁODNY. RANO BYŁ STOLEC NORMALNY JAK ZAWSZE . O 17 MAM WIZYTE U PEDIATRY. CO MOGE ZROBIC DO TEGO CZASU ? NIGDY NIE SKARZYŁ SIE NA BRZUCH ...

Aleksander Ropielewski

Proszę kontrolować temperaturę i kontynuować leczenie przeciwgorączkowe i dbać o nawodnienie i odżywianie syna. W przypadku zaobserwowania objawów niepokojących proszę udać się do lekarza szybciej.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuje zastosowanie leku typu no-spa.