Ból brzucha u 6-latki po grypie żołądkowej

Dzien dobry.Moja 6 latnia corka w piatek przechodzila grype zoladkowa ( przynajmniej tak mi sie wydaje) wymiotowala, bardzo zle sie czula nic nie jadla.Dolegliwosci przeszly po niecalych 2 dniach.Czula sie bardzo dobrze i wrocil apetyt.Wczoraj w nocy przyszla do mnie strasznie rozstrzesiona tak jakby bylo jej strasznie zimno(goraczki nie miala) z bolem brzucha i znow chcialo sie jej wymiotowac z tym ze nic nie oddawala.Po 15 minutach przeszlo to trzesienie i bol brzucha.Dzis znow ja boli brzuch.

Milena Lubowicz

Być może to jeszcze po tej infekcji. Można dziecku podać nospę, gdyby ból brzuszka się powtórzył. Gdyby po paru dniach nie było poprawy lub dołączyły się objawy towarzyszące proszę udać się do pediatry.
Pozdrawiam