Ból brzucha u matki karmiącej piersią

Witam, od trzech dni mam ból w lewym boku udalam sie do lekarza rodzinnego stwierdzil ze ma nabrzmiale jelito grube bo sosowalam zla diete ale ja nic nie zjadlam co by moglo to spowodowac poniewaz karmie pirsia i uwazam co jem. Dostalam tabletki Debretin ale nic nie przechodzi bol nie jest ciagly tylko taki jak by kolka. pojawil sie problem z zalatwianiem nie oprozniam sie codziennie a jesli juz to jest to po malym wysiłku i jest to ciemny kał. Kilka dni przed tym bolem mialam biegunke. Dziekuje

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W Pani przypadku wymagane jest wykluczenie chorób organicznych przewodu pokarmowego. Sugeruję konsultację u gastrologa, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.