Ból brzucha ustępujący po wypróżnieniu, który pojawia się pod wpływem stresu

bół brzucha stolec pierw normlany pożniej biegunka zazwyczaj przy stresie złe odżywianie czasami 1-2 posilki dziennie przez stres picie również ból zazwyczaj jest tak od 30 min do godz ustępuje po calkowitym wypróżnieniu taki ból pojawia sie co jakiś czas lecz nawet malutki stres powoduje że muszę natychmiast udać sie do wc często również zaraz po zdjedzeniu jakiego kolwiek posiłku np śniadania czy to może być nerwica ??? lub nadwrażliwość jelita

Dzień dobry!

Konieczne jest zdiagnozowanie choroby, co przekracza możliwości forum internetowego. Proszę skonsultować się z lekarzem internistą lub gastrologiem, a w kierunku potwierdzenia lub wykluczenia zaburzeń nerwicowych, problemów o charakterze psychologicznym - z psychologiem lub lekarzem psychiatrą.

Pozdrawiam!