Ból brzucha, wodnisty stolec i nieregularne wypróżnienia

Witam, od dwóch tygodni boli mnie brzuch.Bardzo często po jedzeniu a co gorsza po wypiciu mam bóle kolkowe. Stolec jest wodnisty choć nie zawsze.Od pewnego czasu mam problemy z nieregularnym wypróżnianiem. Mam problemy z gazami a raczej jego brakiem oddawania. Nie odbija mi się i ogólnie źle się czuję. Jutro wykonam podstawowe badania krwi, moczu oraz USG. Proszę o podpowiedź co jeszcze mogę zrobić poza banalnym-pójść do lekarza pierwszego kontaktu. Łukasz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji nic więcej. Wspomniane badania to złoty standard. Ewentualnie co można zrobić to badania endoskopowe.