Ból brzuszka u niemowlak

Witam. Jestem mamą wcześniaka urodzonego w 30tc. Obecnie jest w domu już. Niepokoi mnie to ze właściwie cały dzień się pręży, bardzo przelewa mu się w brzuchu, czasem ma takie ataki ze aż krzyczy. Karmię piersią i za dnia zawsze podczas i zaraz po karmieniu syn niesamowicie się pręży. Od 12 dni doszły biegunki. Trzy razy wymiotowal, zawsze o tej samej godzinie między 22 a 23. Pediatra mówi ze dopadł go wirus bo w okolicy dzieci chorują, wymiotują. Jednak niepokoją mnie tak długo trwające objawy

Milena Lubowicz

Bez badania nie jestem w stanie stwierdzić czy jest coś niepokojącego w zachowaniu dziecka. Na problemy z brzuszkiem można podać krople Biogaia.
Pozdrawiam