Ból całej prawej strony ciała od trzech lat

Witam, od ok 3 lat średnio 3 razy w roku boli mnie prawa pierś i okolice, ręka, żebra, cała prawa strona. Byłam już kilka razy na usg piersi i nic nie wykazało. Co pół roku robię to usg. Lekarz radiolog powiedział że to może być ból związany z odcinkiem szyjnym kręgosłupa. Ból jest czasem bardzo silny i przeszywający, Chce mi rozerwać pierś. Gdzie powinnam się udać?

Witam. Sugestia pana doktora wydaje się być słuszna, rozszerzyłbym diagnostykę również o odcinek piersiowy. Oczywiście decyzję odnośnie koniecznych badań powinien podjąć lekarz rodzinny.