Ból czoła a zez u 5-lata
moje dziecko ma 5 lat mówi,że ja czoło boli,od lekkiego zeza?czy musi mieć tomografie czy rezonans?

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Marta Mielniczuk
48 poziom zaufania
Ból głowy u dziecka może być spowodowany wieloma różnymi schorzeniami, zróżnicowanie przyczyny bólu nie jest możliwe bez zebrania dokładnego wywiadu i przeprowadzenia badania przedmiotowego, dlatego sugeruję Pani zapisanie dziecka na wizytę u pediatry. Pozdrawiam.