Ból dolnej szczęki a wyrzynająca się ósemka

Witam, miałam problem z wyrzynającą się ósemką, zrobił się jakby kapturek z którego ciężko było wydobyć resztki jedzenia. Wybrałam się więc tydzień temu do dentysty i wyciął on kawałek dziąsła. Wiadomo, opuchlizna, ból. Dwa dni temu zaczęły mnie boleć zęby w okolicy szóstki, ból w nocy nie do zniesienia, od tamtej pory biorę leki przeciwbólowe. Czy jest możliwość, żeby ten ból był spowodowany wyrzynającą się ósemką? Na chwilę obecną boli cała dolna szczęka. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Najrozsądniej wybrac sie ponownie do lekarza. Trudno bez możliwości badania, oceny zębów orzec co Pani dolega. Może ból po zabiegu promieniuje, możliwe tez , że ból nie ma nic wspólnego z ósemką..