Ból dołu brzucha i częste oddawanie moczu

Witam mam problem 4 dni temu wpolzylismy z chlopakiem od tego czasu boli mnie dol brzucha i czesto biegam do lazienki oddac mocz.Myslalam ze to zapalenie pecherza ale 4 dzien biore furagin i zurawine i nic to nie daje,objawy nie ustepuja.Jestem 2 miesiace po wycieciu torbieli na jajniku czy to moze byc jakis stan zapalny przydatkow ito czy raczej infekcja pecherza?4 dni przed wspolzyciem bylam na wizycie kontrolnej u ginekologa i bylo wszystko ok.Co moze byc przyczyna?

Lek. Artur Jeliński Urolog

Mlode kobiet tak maja zapene ma pani infekcj czasmi trzba przyjac antybiotyk albo BIseptol 960 2x 1tab p-rze 8 dni.Proponuje udac sie do urologa