Ból dziąsła wokoło szóstki

Witam od tygodnia mam ból dziąsła wkoło górnej 6 która kilka lat wcześniej była leczona kanałowo a w lipcu nadbudowana .Pani stomatolog w poniedziałek powiedziała ze to zapalenie dziąseł spowodowane nadbudowa zeba.Pani dr wywierciła trochę dziąsła na górze 6 i kazała płukać szałwia i rumiankiem .Niestety boli cały czas ponadto czuje płyn na około 6 górnej i strasznie spuchłam .Pani stomatolog powiedziała ze powinno to przejść ale obawiam się ze może się pomyliła .

Dzień dobry, nic nie pisze Pani, czy był wykonany rentgem tego zęba, on definitywnie powinien wyjaśnić sprawę tego stanu zapalonego, nie należy go bagatelizować skoro jest już Pani nawet spuchnięta. Pozdrawiam :)