Ból gardła a zęby zatrzymane

link www.garnek.pl/jogunio czy te zeby są zatrzymane odczuwam powracający ból gardła z tej strony, czasami lekki ból ucha, szyji nad obojczykiem, ból podczas polykania, wyskoczył twardy malutki guzek przy końcu zuchwy, wszystko z tej strony co ósemki mam limfocyty w krwi ponad norme, przy dotyku dziasla przy górnej ósemce odczuwam lekkie rozpieranie, usunalem 6 górną miesiąc temu też z tej strony ponieważ byłstan zapalny, czy możliwe są te stany, przez te zeby, ale same zeby, dziasla nie bolą

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie
Pana dolegliwości mogą być związane ze stanem zapalnym w obrębie ósemki lub przyzębia. Konieczna jest konsultacja u stomatologa.