Ból gardła i problemy z połykaniem śliny dwie godziny po wyrwaniu ósemki

Dzień dobry 2 godz temu wyrwałem 8 u góry -dostałem zastrzyk w 2 miejscach wyrywanie nie bolało ale po 2 godz nie moge połykać śliny i bardz boli mnie gardło czy to normalne proszę o pomoc i odp dziekuje

Lek. Marta Jaruchowska

Znieczulenie mogło pójść nieco dalej i stąd problemy w połykaniu śliny, lub może akurat rozwijać się infekcja gardła.