Ból głowy a słabo rozwinięta prawa zatoka czołowa
Mam 33 lata i od 5 lat boli mnie głowa z prawej strony.Lekarze po TK głowy stwierdzili u mnie słabo rozwiniętą prawą zatokę czołową.Czy te bóle głowy są związane właśnie z tym?Jakie jest możliwe leczenie?
33 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Brak całkowitego rozwinięcia zatoki czołowej może predysponować do upośledzonego oczyszczania się zatoki podczas stanu zapalnego. W takim przypadku może pojawiać się ból i obrzęk. Polecam konsultację z laryngologiem.