Ból głowy i ból kręgosłupa a padaczka

mam codzienny ból głowy od dwóch lat , przypuszczam ze jest to od kregoslupa . Ból zaczyna się od szyi z tyłu głowy ,atakuję szczękę ,oko i głowę wszystko z lewej strony proszę o pomoc już psychicznie nie daje rady,ból pojawia się kilka razy dziennie o różnej porze czasami przechodzie bez pastylki, biore Diclo Duo i terza dostałam jeszcze pastylki na padaczke

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W Pani przypadku wymagana jest kompleksowa diagnostyka. Sugeruję konsultację u neurologa.