Ból głowy i brzucha oraz przelewanie w jelitach i gazy o nieprzyjemnym zapachu

Mam problem, od wczoraj mam ból głowy i ból brzucha. Miałem gorączkę ale udało mi się ją zbić. Dzisiejszego dnia zauważyłem że puszczam bardzo smierdzące bąki, nie wiem jak to określić. oprócz tego ciągle mi się przelewa coś w jelitach, i mam dziwne stolce (wygląda to tak jakby prze ze mnie wszystko przeleciało co zjem) czy jest jakiś sposób na to? Wypiłem już 2 rozpuszczalne Gripexy i właśnie przygotowałem sobie siemię lnianę i mam nadzieję ze pomoże mi.

Witam. Proponuję dietę lekkostrawną, bez napojów gazowanych, ostrych potraw. Ze względu na częste oddawanie stolca nie zalecałbym siemienia, raczej Smectę i dobre nawodnienie. Jeśli objawy nie ustąpią w ciągu 2 dni proszę się zgłosić do lekarza