Ból głowy i drętwienie prawej strony twarzy po położeniu się na ziemi

Witam! 7.4.2014 brałem udział w zajęciach teatralnych.W jednej scenie musiałem położyć się na ziemię.Gdy wstałem, po czasie zaczęła boleć mnie głowa z prawej strony. Dziś dalej mnie trochę boli. W dodatku zauważyłem podczas minionego tygodnia drętwienie prawej części twarzy oraz mniej siły w prawej ręce. Moja mama uważa, że to przez moją nerwicę (często boję się, że mam jakąś chorobę) i żebym jeszcze nie szedł do lekarza. Martwię się. Czy mogę mieć krwiaka mimo iż nie zemdlałem? Proszę o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sytuacja taka raczej nie predysponuje do jakiegokolwiek urazu. Niemniej jednak nie mam możliwości aby to wykluczyć. Jeżeli objawy nie ustąpią proponuje zgłosić się do lekarza.