Ból głowy i guz wielkości ziarnka grochu

Moj Maz kilka lay temu mial silne bole glowy , trafil do szpitala przeszedl szereg badan w tym punkcje, nic nie wykazalo szczegolnego, ogolne oslabienie organizmu-stwierdzono Po jakims czasie bole powracaly ,zaobserwowalam na jego glowie guz wystajacy .wielkosc grochu bardzo wyczowalny pod palcem Dodam ze 2lata temu spadl z drabiny i mial uraz glowy . Nic sie nie dzieje jednak martwi mnie to bo guz jest w innym miejscu niz uraz

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie wspomniany guz nie ma związku z przebytym urazem. W tej sytuacji należy wykonać tomografię komputerową głowy.