Ból głowy i wymioty u 10-latka
mój 10 letni syn od ok.roku ma bóle głowy,okresowo słabość ,wymioty najczęściej 2 razy w tygodniu.Apatia,czasem metaliczny smak w ustach.Bardzo schudł. Lekarz internista zlecił USG-bez zmian.Podaje wyniki z krwi z przed pół roku i aktualne.Może podpowiecie w jakim kierunku szukać lub co to? Leukocyty-było 7,7 jest 6,8.Płytki krwi było 234 jest 271,Eo,Bazo,Mono%było 9 a jest 17!neutrofile było 57 a jest 47,Eo,Bazo,Mono było 0,6 a jest 1,1. Neurofile było 4,4 jest 3,2.Pozdrawiam

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
70 poziom zaufania
Szanowna Pani,
Uważam, że na podstawie morfologii krwi nie jest możliwe postawienie diagnozy - jej wartości znacząco się nie zmieniły, a zmiany nie powinny mieć większego znaczenia klinicznego. Sugeruję ponowną konsultację u pediatry, który rozszerzy zakres diagnostyki.